The lowest price of Desktop computer intel dual core 4th gen 4gb ram in Bangladesh is Tk 9,500 only. Buy at the best price from BDStall. There is currently no seller available
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Dual Core 4th Gen Processor G3260 |
| Processor Speed | 3M Cache, 3.3 GHz |
| Main Board | Asus H81M-K |
| Monitor | No |
| RAM | 4 GB DDR3 1600 MHz |
| Hard Disk | 500GB SATA |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | Built-in |
| Optical Drive | DVD R/W |
| Networking | LAN Ethernet |
| Keyboard | Standard USB |
| Mouse | Standard USB Mouse |
| Casing | ATX Thermal Casing |
| Software | Free DOS |
Desktop computer has Intel dual core 4th generation processor,
Asus H81M-K motherboard, 4GB DDR3 1333MHz RAM, 500GB SATA hard disk drive, DVD R/W, USB optical mouse and
standard keyboard, ATX thermal casing.