The lowest price of Desktop pc with core i5 3rd gen 120gb ssd in Bangladesh is Tk 11,700 only. Buy at the best price from BDStall. There is currently no seller available
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Inter Core i5 3rd Generation |
| Processor Speed | Up to 3.40 GHz Clock Speed, 6M Cache |
| Main Board | Gigabyte GA-H61M-DS2 |
| Monitor | Not Included |
| RAM | 4GB |
| Hard Disk | 120GB SATA |
| Disk Type | SSD |
| Networking | LAN / Ethernet |
| Keyboard | N/A |
| Mouse | N/A |
| Casing | ATX Standard Casing |
Desktop PC has Gigabyte GA-H61M-DS2 motherboard, 4GB RAM, Intel Core i5 3rd generation processor, ATX standard casing.