The lowest price of Maximum mb10 mini phone with 1000mah in Bangladesh is Tk 1,399 only. Buy MB10 Mini at the best price from BDStall. There is currently no seller available
| Item | Mobile Phone |
|---|---|
| Model | ✅ MB10 Mini |
| Mobile Type | Button |
| Display | 0.96" Color Display |
| External Memory | Memory card supported 32GB ( Not included) |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Battery Type | Fixed |
| Stand By | Standby 1 to 2 days |
This Maximum MB10 Mini Phone is a compact and lightweight mobile device. It is built with a 0.96" color display and a 1000mAh high-energy polymer battery. It supports dual SIM cards, has a vibrator, and FM wireless capability. It features Bluetooth, MP3 music, and a sound recorder.