The lowest price of Philips TUV 8W/G8 in Bangladesh is Tk 970 only. Buy TUV 8W/G8 at the best price from BDStall. There is currently 1 seller available, offering New item.
7 days parts
| Item | Light |
|---|---|
| Model | ✅ TUV 8W/G8 |
| Brand | Philips |
| Lighting Technology | Ultraviolet |
| Shape | Tube |
| Light Size | 12-16 mm |
| Output Wattage | 8W |
| Power Source | Electricity |
Philips TUV 8W/G8 is a UVC ultraviolet germicidal tube light that capacity of wattage 8W. It is useful to Sterilize Virus, Bacteria, Mites and Others Germs. This Philips tube light offer low maintenance costs and long life for reliability.