Havit HV-KB501CM 4-In-1 Gaming Combo
-20%
Price in Bangladesh
৳2,000
Compare Sellers
No sellers currently available. Check back soon.
📋 Havit HV-KB501CM Full Specification
| Item | Keyboard |
|---|---|
| Model | ✅ HV-KB501CM |
| Brand | Havit |
| Keyboard Type | Gaming |
| Keyboard Technology | Mechanical |
| Multimedia Keys | 114 |
| Connectivity | USB Wired |
| Wireless Range | RGB |
| Cable Length | 1500mm |
| Power | 5V |
| Dimension | L x W x H: 493 x 202 x 40mm |
📖 Overview
The Havit HV-KB501CM is a 4-in-1 gaming combo set that includes a high-quality keyboard, a mouse, a headphone and a mousepad. These are cool looking, simple and elegant designs that offer long life. Its mousepad is made of premium fine-mesh cloth surface, which allows your mouse to move smoothly and accurately. This mousepad anti-slip rubber base effectively keeps the mouse pad from slipping. This retractable design of the headband fits the different sizes of the head shapes.
Be the first to review
Share your experience with Havit HV-KB501CM 4-In-1 Gaming Combo and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★