JBL Clip 4 Portable Bluetooth Speaker
-51%
Price in Bangladesh
৳1,020
from 1 seller
The lowest price of JBL in Bangladesh is ৳1,020 only. Buy JBL at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Unique Shop
Khulna Sadar, Khulna
Save 52%
৳2,120
৳ 1,020
📋 JBL Full Specification
| Item | Speaker |
|---|---|
| Brand | JBL |
| Speaker Usage | Standard |
| Speaker Type | Mini |
| Total Speaker | One Speaker |
| Total Power | 5 W RMS |
| Audio Input | 4.2 Bluetooth |
| Noise Ratio | >85dB |
| Frequency | 100Hz – 20kHz |
| Other Features | Transducer: 40mm / 1.5" |
📖 Overview
The JBL clip 4 is a vibrant, fresh-looking speaker that delivers surprisingly rich JBL original pro sound in a small package. The unique oval shape is comfortable to hold in hand. It's easy to match style because of fully wrapped in colorful fabrics with expressive details inspired by current street fashion.
Be the first to review
Share your experience with JBL Clip 4 Portable Bluetooth Speaker and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★