Kisonli V-360 Mini Speaker
Price in Bangladesh
৳340
Compare Sellers
No sellers currently available. Check back soon.
📋 Speaker Full Specification
| Item | Speaker |
|---|---|
| Material | ABS Plastic |
| Speaker Usage | Standard |
| Speaker Type | Multimedia |
| Total Speaker | Two Speaker |
| Total Power | 3.5W |
| Audio Input | Wired |
| Noise Ratio | 58dB |
| Frequency | 20Hz-20KHz |
| Power Source | USB/DC 5V |
| Dimension | 8.5 x 7.5 x 8.5 cm |
| Weight | 0.25 kg |
📖 Overview
Kisonli V-360 is a mini speaker through which you can enjoy quality sound from a laptop, computer, or smartphone. It has a 150-meter length of cable. This mini-speaker comes with a 3.5W power capacity, a 2.0 speaker system, a 20Hz-20KHz frequency range, a 58dB signal-noise ratio, etc. It is easy to operate so It can be easily installed.
Be the first to review
Share your experience with Kisonli V-360 Mini Speaker and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★