Koleer S819 Wireless Bluetooth Speaker
-15%
Price in Bangladesh
৳1,350
Compare Sellers
No sellers currently available. Check back soon.
📋 S819 Full Specification
| Item | Speaker |
|---|---|
| Model | ✅ S819 |
| Speaker Usage | Standard |
| Speaker Type | Mini |
| Total Speaker | One Speaker |
| Total Power | 5W |
| Audio Input | Bluetooth, Memory card , BT , FM, USB drive / AUX |
| Noise Ratio | 80dB |
| Frequency | 70Hz - 18K |
| Battery Capacity | 1200 mAh |
| Dimension | 18.5 x 7 x 7cm |
📖 Overview
This Koleer S819 Bluetooth speaker comes with a powerful super bass also it features a high-capacity rechargeable 1200mAh battery that can give up to 3 hours of playback. The speaker supports various audio inputs, including memory cards, Bluetooth, FM radio, USB drives, and AUX. The integrated LED light adds a better listening experience.
Be the first to review
Share your experience with Koleer S819 Wireless Bluetooth Speaker and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★