KTX-1478 Bluetooth Speaker with LED Flashlight
-20%
Price in Bangladesh
৳1,190
from 1 seller
The lowest price of Ktx-1478 bluetooth speaker with led flashlight in Bangladesh is ৳1,190 only. Buy Ktx-1478 bluetooth speaker with led flashlight at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
JTL TriFusion
Mirpur, Dhaka
Save 21%
৳1,500
৳ 1,190
📋 Speaker Full Specification
| Item | Speaker |
|---|---|
| Material | PP, Metal |
| Speaker Usage | Standard |
| Speaker Type | Subwoofer |
| Total Speaker | One Speaker |
| Total Power | 5W |
| Subwoofer | 3" x 2 |
| Frequency | 100hz - 20Khz |
| Battery Capacity | 1200mAh Rechargeable Li Battery |
| Dimension | 12.8 x 10 x 28 cm |
📖 Overview
KTX-1478 is a portable Bluetooth speaker with LED light. The speaker supports solar charging and it is usable for various purposes. It has a 100hz - 20Khz frequency range with 5W of power. The subwoofer size is 3" and it offers loud music. It also supports Tf card, FM radio, Tws, USB, and Flashlight. Moreover, It has a 1200mAh battery and it is suitable for outdoor use or parties.
Be the first to review
Share your experience with KTX-1478 Bluetooth Speaker with LED Flashlight and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★