Panoramic V380 Wireless IP 360 Degree Bulb Camera
Price in Bangladesh
৳1,990
from 1 seller
The lowest price of Panoramic v380 wireless ip 360 degree bulb camera in Bangladesh is ৳1,990 only. Buy Panoramic v380 wireless ip 360 degree bulb camera at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Gadget Time BD
Dhanmondi, Dhaka
৳ 1,990
📋 Spy Camera Full Specification
| Item | Spy Camera |
|---|---|
| Camera Shape | Bulb |
| Material | ABS |
| Lens | 1.44mm |
| Recording Angle | 360° fisheye lens |
| Night Vision Range | 1280 x 1080p |
| Camera Resolution | 2MP |
| Video Format | Maximum 25 frame |
| Photo Format | H.264+ |
| Expandable Memory | up to 64GB Not included) |
| WiFi | Yes |
| Dimension | 80 x 150mm |
📖 Overview
Panoramic V380 bulb type spy camera has 360 degree full view, day / night vision, 1.44mm built-in lens, motion detection, 720p video resolution, support up to 64GB external memory card.
Be the first to review
Share your experience with Panoramic V380 Wireless IP 360 Degree Bulb Camera and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★