PC09 Full HD Night Vision Pen Camera
-7%
Price in Bangladesh
৳3,000
from 1 seller
The lowest price of Pc09 full hd night vision pen camera in Bangladesh is ৳3,000 only. Buy Pc09 full hd night vision pen camera at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Farmgate, Dhaka
Save 8%
৳3,250
৳ 3,000
📋 Spy Camera Full Specification
| Item | Spy Camera |
|---|---|
| Camera Shape | Pen |
| Material | Metal body |
| Recording Angle | 1080P |
| Night Vision Range | 20-30M |
| Camera Resolution | UP to 4K |
| Video Resolution | 1080P |
| Video Format | AVI, MPEG |
| Built-in Memory | Non included |
| Expandable Memory | 128 GB |
| Audio Recording | Yes |
| USB | Micro USB |
| Battery | 350mAh |
| Charging | 1.5 Hours |
| Running Time | 120 Minutes |
| Working Temperature | Normal |
| Supported Operating | Windows |
📖 Overview
The PC09 comes with a elegantly designed and it has a black color and writing function, so it can be used as a visual pen, that allows you to monitor. This pen is equipped with a high-definition camera which records Full HD video at 30 frames per second (fps), so it can captures clear and detailed images. Also, it has a 350mAh battery that can be operated continuously for 120 minutes with a single charge.
Be the first to review
Share your experience with PC09 Full HD Night Vision Pen Camera and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★