Farmgate, Dhaka
Save 14%
৳2,000
৳ 1,720
-14%
The lowest price of Dahua HAC-HFW-1200RP in Bangladesh is ৳1,720 only. Buy Dahua HAC-HFW-1200RP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | CCTV Camera |
|---|---|
| Model | ✅ HAC-HFW-1200RP |
| Brand | Dahua |
| CCTV Type | Fixed |
| Sensor | 1/ 2.7" 2 Megapixel CMOS |
| White Balance | Auto / Manual |
| Lens | 3.6 mm / 6mm |
| Video Resolution | 25/ 30fps, 1080p |
| Signal System | Wi-Fi |
| IR | 20 Meter |
| Connectivity | IP Camera |
| Waterproof / Dustproof | IP67 |
| CCTV Housing | Bullet |
| Power Supply | 12V DC ±25% |
Dahua HAC-HFW-1200RP 2MP Full HD Bullet CC Camera
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Dahua HAC-HFW-1200RP.
No location data available for this page.