ElephantRoad, Dhaka
৳ 1,300
The lowest price of Dahua HAC-T1A21P in Bangladesh is ৳1,300 only. Buy Dahua HAC-T1A21P at the best price from BDStall. There are currently 2 sellers available. Prices range up to ৳1,390 based on condition and warranty.
| Item | CCTV Camera |
|---|---|
| Model | ✅ HAC-T1A21P |
| Brand | Dahua |
| CCTV Type | Fixed |
| Sensor | 1/2.7" CMOS 2MP Image Sensor |
| White Balance | Auto / Manual |
| Lens | 3.6mm Fixed Lens |
| Video Resolution | 1080p |
| Signal System | Coxial |
| Day / Night | Yes |
| IR | Up to 20-Meter |
| Connectivity | Standard |
| Waterproof / Dustproof | IP67 |
| CCTV Housing | Bullet |
| Power Supply | 12V DC ±30% |
good product
Thanks
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Dahua HAC-T1A21P.
No location data available for this page.