Geeoo USB-2 Thundering Deep Bass RGB Speaker
-13%
Price in Bangladesh
৳799
from 1 seller
The lowest price of USB-2 in Bangladesh is ৳799 only. Buy USB-2 at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Unique Peace Bd
Uttara, Dhaka
Save 13%
৳920
৳ 799
📋 USB-2 Full Specification
| Item | Speaker |
|---|---|
| Model | ✅ USB-2 |
| Speaker Usage | Standard |
| Speaker Type | Multimedia |
| Total Speaker | Two Speaker |
| Total Power | 3W x 2 |
| Noise Ratio | 8dB |
| Frequency | 22Hz-22KHZ |
| Power Source | 5V/1A |
📖 Overview
This Geeoo USB-2 is a thundering deep bass speaker that has 6W RMS power. This speaker has RGB lights that will enhance your ambiance and create a mesmerizing visual while gaming or watching movies. This speaker offers a 22Hz-22kHz frequency response, so every whisper, and every step can be heard with precision. This speaker has elegant, light weight design.
Be the first to review
Share your experience with Geeoo USB-2 Thundering Deep Bass RGB Speaker and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★