Generic S06 FHD Wi-Fi Ribbon Camera
-8%
Price in Bangladesh
৳3,300
from 1 seller
The lowest price of Generic s06 fhd wi-fi ribbon camera in Bangladesh is ৳3,300 only. Buy Generic s06 fhd wi-fi ribbon camera at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
SPY Tech Bd
Uttara, Dhaka
7 days parts
Save 8%
৳3,600
৳ 3,300
📋 Spy Camera Full Specification
| Item | Spy Camera |
|---|---|
| Camera Shape | Button |
| Lens | 5 MP CMOS |
| Recording Angle | 90-Degree View Angle |
| Video Resolution | 1080P / 720P / 480P Selectable |
| Video Format | AVI |
| Expandable Memory | 32GB |
| Audio Recording | Range 5m^2 |
| WiFi | 2.4G, P2P |
| Battery | 2500mAh |
| Running Time | Up to 4 hours |
| Working Temperature | -10 to 60°C |
📖 Overview
Generic S06 FHD Wi-Fi Ribbon IP camera comes with the function of video recording, photography, motion detection alarm, and APP real-time monitoring. It includes a high battery that allows for long-term use and APP functioning. It is the greatest anti-theft and evidence-gathering tool with effective camouflage, supporting TF cards up to 32GB.
Be the first to review
Share your experience with Generic S06 FHD Wi-Fi Ribbon Camera and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★