Havit SK210 Mini Pro 2.0 RGB Gaming Speaker
-31%
Price in Bangladesh
৳550
from 1 seller
The lowest price of Havit SK210 Mini Pro in Bangladesh is ৳550 only. Buy Havit SK210 Mini Pro at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mohammadpur, Dhaka
Save 31%
৳800
৳ 550
📋 Havit SK210 Mini Pro Full Specification
| Item | Speaker |
|---|---|
| Model | ✅ SK210 Mini Pro |
| Brand | Havit |
| Speaker Usage | Standard |
| Speaker Type | Multimedia |
| Total Speaker | One Speaker |
| Total Power | 6W |
| Audio Input | USB |
| Frequency | 200Hz - 18kHz |
| Dimension | 65 mm x 65 mm x 95 mm |
📖 Overview
This Havit SK210 Mini Pro 2.0 RGB Gaming Speaker is specially designed to offer gamers with an amazing audio experience. It comes with a elegant design that has a power output of 3W x 2 (RMS) and has 4 ohm impedance that can deliver a clear and powerful sound reproduction. It has a frequency response time up to 200Hz that gives a wide range of sound making it a perfect for gamers.
Be the first to review
Share your experience with Havit SK210 Mini Pro 2.0 RGB Gaming Speaker and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★