Hoco J144A 20W 30000mAh Power Bank
Price in Bangladesh
৳2,167
from 1 seller
The lowest price of J144A in Bangladesh is ৳2,167 only. Buy J144A at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Fahima Button Phone Shop
Mirpur, Dhaka
৳ 2,167
📋 J144A Full Specification
| Item | Power Bank |
|---|---|
| Model | ✅ J144A |
| Battery Capacity | 20000+ mAh |
| Rated Capacity | 15000mAh |
| Battery Charging Type | Electric |
| Output Charging Method | Wired |
| Flashlight | Yes |
| Display | LED digital display |
| Material | Fireproof ABS, PC shell & lithium polymer battery cell |
| Weight | 612g |
| Dimension | 164 x 80 x 32.5mm |
📖 Overview
Hoco J144A is a power bank comes with a 30000mAh large battery. This power bank is built with ABS & pc shell material and also it is fireproof. The power bank also offers an LED digital display that can show charging. This power bank has 20W power with 15000mAh rated capacity. Hoco J144A power bank can be an ideal choice for your indoor or outdoor usage.
Be the first to review
Share your experience with Hoco J144A 20W 30000mAh Power Bank and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★