Hp 15s-fq0004nia Celeron N4120 4GB RAM 256GB SSD
-10%
Price in Bangladesh
৳36,500
Compare Sellers
No sellers currently available. Check back soon.
📋 HP Full Specification
| Item | Laptop |
|---|---|
| Brand | HP |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Celeron N4120 Processor |
| Processor Speed | Up to 2.6 GHz burst frequency, 4 MB L2 cache, 4 cores, 4 threads) |
| Chipset | Intel |
| Screen Size | 15.6 HD(1366 x 768), anti-glare display |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics |
| Audio/Speaker | Stereo speakers, integrated digital microphone |
| Networking | Wi-Fi 6, 802.11ax 2 x 2 + BT5.2 |
| Webcam | 720p HD camera |
| Battery | 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Keyboard | Natural silver keyboard |
| Software | Free DoS |
| Ports | 1 USB Type-C 5Gbps signaling rate, 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate HDMI Type-C |
| Extra Slot | Ram slot |
| Series | Others |
📖 Overview
This HP 15s-fq0004nia laptop comes with an Intel Celeron N4120 processor that has up to 2.6 GHz burst frequency, 4 MB L2 cache, 4 cores, and 4 threads. It has a 15.6 HD anti-glare display with 1366 x 768 resolution. Also it has some amazing features such as stereo speakers, integrated digital microphone, Intel UHD Graphics, 720p HD camera, 3-cell, 41 Wh Li-ion, natural silver keyboard, 4GB RAM and 256GB SSD hard disk.
Be the first to review
Share your experience with Hp 15s-fq0004nia Celeron N4120 4GB RAM 256GB SSD and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★