Mirpur, Dhaka
৳ 14,990
The lowest price of Jvco J9TS in Bangladesh is ৳14,990 only. Buy Jvco J9TS at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | Television |
|---|---|
| Model | ✅ J9TS |
| Brand | Jvco |
| Screen Size | 32" |
| Panel | Flat |
| Resolution | 4K |
| Technology | LED |
| 3D Technology | 2D |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Contrast | 10000:1 |
| Brightness | Live Color |
| TV Tuner | Digital and Analog |
| Sound | Front Stereo Speaker <br>High Powerful Sound Bar |
| Connectivity | HDMI, USB, VGA, LAN, Wi-Fi |
| Remote | Basic Smart Remote <br> Google Voice Control Air Mouse |
| Operating System | Android |
Good
Good
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Jvco J9TS.
No location data available for this page.