Mirpur, Dhaka
৳ 42,990
The lowest price of Jvco LED-55DK5LSM in Bangladesh is ৳42,990 only. Buy Jvco LED-55DK5LSM at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | Television |
|---|---|
| Model | ✅ LED-55DK5LSM |
| Brand | Jvco |
| Screen Size | 55 Inches IPS Capacitive |
| Panel | Flat |
| Resolution | 3840 x 2160, 4K |
| Technology | Android LED |
| 3D Technology | 2D |
| Response Time | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Contrast | 10000:1 |
| Brightness | Live Color |
| TV Tuner | Digital and Analog |
| Sound | Front Stereo Speaker<br> High Powerful Sound Bar |
| Connectivity | HDMI, USB, VGA, LAN, Wi-Fi |
| Remote | Basic Smart Remote<br>Voice Control Air Mouse |
| Operating System | Android |
| Dimension | 96.33 x 61.3 x 21.46 cm with Base |
Good
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Jvco LED-55DK5LSM.
No location data available for this page.