Jvco DF1CS 32" Frameless Voice Control Smart TV
-25%
Price in Bangladesh
৳14,990
from 1 seller
The lowest price of Jvco DF1CS in Bangladesh is ৳14,990 only. Buy Jvco DF1CS at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
Save 25%
৳19,990
৳ 14,990
📋 Jvco DF1CS Full Specification
| Item | Television |
|---|---|
| Model | ✅ DF1CS |
| Brand | Jvco |
| Screen Size | 32" |
| Panel | Flat |
| Resolution | 2K UHD Display |
| Technology | LED |
| 3D Technology | 2D |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 40Hz Native |
| TV Tuner | ATSC, Clear QAM |
| Sound | 20W Output Power, AI Sound, 2.0 Channel Speaker |
| Connectivity | Wi-Fi Certified 802.11ac, Bluetooth V4.0, 2 x HDMI-CEC, Ethernet Input, Digital Audio Output |
| Operating System | Android |
📖 Overview
This Jvco DF1CS is a 32" frameless smart television that will give you a stunning home entertainment experience. Its 2K UHD display delivers incredibly detailed and clear images. This TV has voice control technology that allows you to control different channels with your voice. This Jvco TV supports Netflix, Prime Video, Disney+, Apple TV, Youtube TV, and other apps from Play & App Store.
Be the first to review
Share your experience with Jvco DF1CS 32" Frameless Voice Control Smart TV and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★