K12 Colorful Karaoke Sound System with Microphone
-35%
Price Range in Bangladesh
from
৳890
to
৳11,680
across 2 sellers
The lowest price of K12 in Bangladesh is ৳890 only. Buy K12 at the best price from BDStall. There are currently 2 sellers available. Prices range up to ৳11,680 based on condition and warranty.
Compare Sellers ✓ 2 in Bangladesh
Priyo Bazar24
Mirpur, Dhaka
Save 36%
৳1,390
৳ 890
Dhali Shop 1
Rampura, Dhaka
Save 3%
৳12,000
৳ 11,680
📋 K12 Full Specification
| Item | Speaker |
|---|---|
| Model | ✅ K12 |
| Speaker Usage | Standard |
| Speaker Type | Multimedia |
| Total Speaker | Two Speaker |
| Total Power | 8W |
| Audio Input | Bluetooth |
| Noise Ratio | 75dB |
| Frequency | 100Hz - 20KHz |
| Memory Card | TF card |
| Microphone | Yes |
| Dimension | 80 x 80 x 80mm |
| Weight | 0.2 Kg |
📖 Overview
This K12 portable colorful karaoke sound system has a built-in microphone so, you can belt out your favorite tunes. It offers a 2000mAh powerful battery that provides 6 hours of music time. Also, it supports a TF card and it can be connected via Bluetooth version 5.0 which works up to 10 meters of distance. Moreover, it can also be connected to mobile apps where 2 devices can connect at once.
5.0
★★★★★
3 reviews
Q
Kamrul hasun Rafi
04 March 2025 08.31 PM
is it avilable?
Yes Sir, Avilable.
R
Kamrul hasun Rafi
04 March 2025 12.30 PM
Overall
★★★★★
good
ji good product
R
Opu Munshi
04 January 2025 02.44 PM
Overall
★★★★★
পার্সেলটা খুব ভালো,অরিজিনাল প্রোডাক্ট দেয়ার জন্য SR Shop কে অনেক অনেক ধন্যবাদ। ❤️❤️❤️❤️
ধন্যবাদ, আপনাকে রিভিউ দেওয়ার জন্য।
R
Opu Munshi
04 January 2025 02.43 PM
Overall
★★★★★
পার্সেলটা খুব ভালো,অরিজিনাল প্রোডাক্ট দেয়ার জন্য SR Shop কে অনেক অনেক ধন্যবাদ। ❤️❤️❤️❤️
ধন্যবাদ, আপনাকে রিভিউ দেওয়ার জন্য।