Dahua 98" 4K Interactive Flat Panel with 48MP Camera
Price in Bangladesh
৳900,000
from 1 seller
The lowest price of Dahua LPH98-MC470-P in Bangladesh is ৳900,000 only. Buy Dahua LPH98-MC470-P at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
৳ 900,000
📋 Dahua LPH98-MC470-P Full Specification
| Item | Digital Whiteboard |
|---|---|
| Model | ✅ LPH98-MC470-P |
| Brand | Dahua |
| Screen Size | 98" Native 4K DLED |
| Technology | DLED |
| Resolution | 4K |
| Viewing Angle | 178° / 178° |
| Response Time | <10 seconds |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Speaker | Audio and microphone outputs of 1 x 3.5 Mm |
| Camera | 48MP |
| GPU | ARM Mali-G52 MP8 (8EE) |
| Power Consumption | 0.5W |
📖 Overview
This Dahua LPH98-MC470-P interactive flat panel features a quad-core CPU with a 2.2 GHz and 2.0 GHz processor. It also includes 8GB RAM, and 64GB ROM. It has a native 4K DLED display with a 98" screen, 48MP camera, 16:09 aspect ratio, 60Hz refresh rate, and 178° viewing angle. The panel also has an audio and microphone output, USB 3.0 ports, HDMI video input / output, and infrared touch technology.
Be the first to review
Share your experience with Dahua 98" 4K Interactive Flat Panel with 48MP Camera and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★