R
Alamin Ahmed
13 September 2019 02.12 PM
Overall
★★★★★
Good
-34%
No sellers currently available. Check back soon.
| Item | Camera Tripod |
|---|---|
| Type | Camera Tripod |
| Material | Aluminum |
| Extended Length | 1350mm |
| Foldable Length | 475mm |
| Load Capacity | Up to 2 kg |
| Lock Type | Pushes lever to lock |
| Rotation | Rotary button design |
| Mount | Flips up automatically |
| Color | Black |
| Number of Leg | 3 |
| Usage | Point and shoot/ Mirrorless / Special Camera / DSLR |
| Tripod Weight | 850gm |
Good
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Digipod TR-452 Camera Tripod.
No location data available for this page.