General HE32H9GS-V 32" Tempered Glass Smart TV
Price in Bangladesh
৳11,990
from 1 seller
The lowest price of General HE32H9GS-V in Bangladesh is ৳11,990 only. Buy General HE32H9GS-V at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 11,990
📋 General HE32H9GS-V Full Specification
| Item | Television |
|---|---|
| Model | ✅ HE32H9GS-V |
| Brand | General |
| Screen Size | 32" |
| Panel | Flat |
| Resolution | Full HD |
| Technology | LED |
| 3D Technology | 2D |
| Response Time | 2ms |
| Refresh Rate | 60Hz |
| TV Tuner | Analog and Digital |
| Sound | 10W + 10W Audio Power Output |
| Connectivity | VGA, HDMI, AV, USB |
| Remote | Yes |
| Operating System | Android |
📖 Overview
This General HE32H9GS-V is a 32" tempered glass smart television that will give you a stunning home entertainment experience. Its full HD resolution delivers incredibly detailed and clear images. This TV has voice control technology that allows you to control different channels with your voice. This television can also be used as a monitor for CCTV.
Be the first to review
Share your experience with General HE32H9GS-V 32" Tempered Glass Smart TV and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★