ElephantRoad, Dhaka
Save 8%
৳30,000
৳ 27,500
-8%
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳27,500 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 2 sellers available. Prices range up to ৳30,000 based on condition and warranty.
| Item | Laptop |
|---|---|
| Brand | HP |
| Condition | Intact |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-8265U 8th Generation |
| Processor Speed | 1.60 GHz Up To 3.90 GHz |
| Chipset | Intel |
| Screen Size | 15.6" FHD IPS |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | 4GB Intel UHD Graphics |
| Audio/Speaker | Headphone / Microphone Combo Jack |
| Networking | Realtek RTL8822BE 802.11ac WLAN, Blurtooth |
| Webcam | 720p HD HP and IR Camera |
| Card Reader | Multi-Format Card Reader |
| Battery | Up to 3 Hours |
| Software | Windows |
| Product Weight (Kg) | 2.0 Kg |
| Series | HP Probook |
Alhamdolillah valo laglo
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with HP.
No location data available for this page.