L12 Wi-Fi Motion Detection HD Body Camera
-14%
Price in Bangladesh
৳3,300
from 1 seller
The lowest price of L12 Wi-Fi in Bangladesh is ৳3,300 only. Buy L12 Wi-Fi at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Gulistan, Dhaka
Save 14%
৳3,850
৳ 3,300
📋 L12 Wi-Fi Full Specification
| Item | Spy Camera |
|---|---|
| Model | ✅ L12 Wi-Fi |
| Camera Shape | Standard |
| Material | Plastic & Glasses |
| Recording Angle | Rotatable lens, 180 degrees |
| Video Resolution | 1920 x 1080P, 1280 x 720P |
| Video Format | AVI |
| Photo Format | JPG |
| Built-in Memory | TF card, supports up to 128G ( Not included ) |
| Audio Recording | Yes |
| WiFi | Yes |
| Battery | 3.7V, 1200mAh Lithium Polymer Battery |
| Dimension | 97.6 x 31.7 x 18.7mm |
| Supported Operating | Yes |
| Weight | 54.3g |
📖 Overview
This L12 is a high-quality body spy camera which is an ideal choice for use by traffic police, teachers, journalists, or other professionals. It has a memory card slot that supports up to 128GB of memory(not included). It offers Night Vision technology that can record high-quality videos even at night. It has a rechargeable 3.7V, 1200mAh lithium polymer battery and has a 1.3-inch TFT color display.
Be the first to review
Share your experience with L12 Wi-Fi Motion Detection HD Body Camera and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★