R
Himal Himalhasan
22 May 2020 12.03 PM
Overall
★★★★★
Good
-16%
No sellers currently available. Check back soon.
| Item | Smart Watch |
|---|---|
| Type | Smart Watch |
| SIM | Single SIM |
| Display | 1.54 Inch |
| CPU | MTK6260A |
| RAM | 128MB |
| Internal Memory | 64MB |
| External Memory | 32GB |
| Camera | 1.3MP |
| Connectivity | Bluetooth |
| Battery | 400 mAh |
| Operating System | Android |
| Protection | Non-Waterproof |
| Gender | Male |
Good
Kotokkhon kotha bola jabe? Video call support krbe ki janaben
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with SIM Supported Q18 Stainless Steel Smartwatch.
No location data available for this page.