Jmary MT-75 Adjustable Camera Tripod
Price in Bangladesh
৳1,650
Compare Sellers
No sellers currently available. Check back soon.
📋 Camera Tripod Full Specification
| Item | Camera Tripod |
|---|---|
| Type | Camera Tripod |
| Extended Length | 80cm - 180cm |
| Foldable Length | 72cm |
| Load Capacity | 25kg |
| Color | Black |
| Number of Leg | 3 |
| Tripod Weight | 1 Kg |
📖 Overview
This Jamry MT-75 is an adjustable camera tripod that is made of high-quality material so it ensures durability and long-time use. It can load up to 25kg and contains a 3-stage adjustable. Due to adjustable height and length, It is capable of capturing photography at any angle.
Be the first to review
Share your experience with Jmary MT-75 Adjustable Camera Tripod and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★