Detect fake note 100%. Most quality full product.i suggest it everybody
Thanks sir.
-12%
| Item | Money Counting Machine |
|---|---|
| Brand | Kington |
| Counting Speed | 1000pcs / min |
| Thickness Of Countable Money | 0.075-0.15 mm |
| Stacker Capacity | 100 old bills or 200 new bill |
| Hopper Capacity | 100 old bills or 200 new bill |
| Display | 3 digits LCD batch |
| Power Consumption | ≤80W |
| Power Supply | AC 100-240V 50-60HZ |
| Dimension | 310 x 270 x 175mm |
| Weight | Net Weight 6.5Kg |
Detect fake note 100%. Most quality full product.i suggest it everybody
Thanks sir.
Product quality really good. Detect Bangladeshi fake note
Actually this machine quality good . it detect Bangladeshi fake note very quickly . count quality good.
thanks sir
service and seller also good . a trustful shop
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Kington.
No location data available for this page.