HP All-in-One 24-cb1489d Core i5 12th Gen PC
-3%
Price in Bangladesh
৳130,000
from 1 seller
The lowest price of HP All-in-One 24-cb1489d in Bangladesh is ৳130,000 only. Buy HP All-in-One 24-cb1489d at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 4%
৳135,000
৳ 130,000
📋 HP All-in-One 24-cb1489d Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Model | ✅ All-in-One 24-cb1489d |
| Brand | HP |
| Desktop Type | All in One PC |
| Processor Type | Intel Core i5-1235U 12th Gen |
| Processor Speed | Up to 4.4 GHz, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads |
| Main Board | HP Don SSID: 89E8 |
| Monitor | 23.8" diagonal FHD touch |
| RAM | 8GB DDR4, 3200 MHz (2 x 4 GB) |
| Hard Disk | 256GB M.2 NVMe + 1TB 5400 RPM SATA |
| Disk Type | SSD + HDD |
| Graphics Card | Intel Iris Xᵉ Graphics |
| Networking | Realtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth 5.2 combo |
| Keyboard | HP 710 black wireless |
| Mouse | HP 710 black wireless |
📖 Overview
HP All-in-One 24-cb1489d PC includes an Intel Core i5-1235U 12th gen processor that provides up to 4.4 GHz with Intel turbo boost technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, and 12 threads. Its 23.8" diagonal touch display features 1920 x 1080p resolution, IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, and 72% NTSC. This all-in-one pc also includes 256GB of M.2 NVMe SSD with 1TB 5400 RPM SATA HDD storage and 8GB of DDR4 RAM with 3200 MHz speed. Overall, this setup is perfect for programming, graphics design, gaming, and professional work.
Be the first to review
Share your experience with HP All-in-One 24-cb1489d Core i5 12th Gen PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★