Desktop PC Core i3 4th Gen 4GB RAM / 500GB HDD
Price in Bangladesh
৳13,800
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i3 4th gen 4gb ram / 500gb hdd in Bangladesh is ৳13,800 only. Buy Desktop pc core i3 4th gen 4gb ram / 500gb hdd at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 13,800
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i3 4th Gen |
| Processor Speed | 3.40 GHz |
| Main Board | Dell-H81 |
| Monitor | Dell 19'' Full Fresh (Used) |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| Hard Disk | 500GB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | 2GB Built-in Graphics |
| Networking | 10/100 Ethernet LAN |
| Keyboard | Hi Power |
| Mouse | HP USB |
| Casing | Dell |
📖 Overview
Desktop PC has Intel Core i3 4130 4th generation processor, Dell-H81 motherboard, 3.40 GHz Processor Speed, 4 GB RAM, 500GB HDD, Dell 19'' Full Fresh Monitor, Hi Power keyboard, HP USB mouse, and Dell Casing.
5.0
★★★★★
1 review
R
বুকের বা পাশে
29 December 2020 12.28 AM
Overall
★★★★★
Good