Mirpur, Dhaka
৳ 12,500
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳12,500 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Brand | HP |
| Processor Type | Intel Core i5 2nd Generation |
| Processor Speed | Base Frequency 3.20GHz |
| Main Board | HP H61 3-Gen |
| Monitor | HP 19" LED Monitor |
| RAM | Samsung 4GB |
| Hard Disk | Seagate 500GB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | Built in 4GB Graphics |
| Audio / Speaker | Built in speaker |
| Networking | Wi-Fi, Data |
| Keyboard | Standard |
| Mouse | HP USB Mouse |
| Casing | HP Original Casing |
| Software | Windows 10+11 Pro |
CPU cooler install kora jabe?
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with HP.
No location data available for this page.