Kamalapur, Dhaka
Save 17%
৳17,990
৳ 14,990
-16%
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳14,990 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Brand | HP |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-4310U 4th Generation |
| Processor Speed | Base Frequency 2.40 GHz Up to 3.40GHz, 3MB Cache |
| Chipset | Intel Chipset |
| Screen Size | 14.6" 4K Supported Ultra HD Display |
| RAM | 4GB DDR3 |
| Hard Disk | 500GB HDD, 7200 RPM |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | Intel HD Graphics 4400 |
| Audio/Speaker | Integrated Stereo Speakers |
| Networking | LAN, USB, Wi-Fi |
| Webcam | HD Webcam |
| Battery | 4 Hours Backup |
| Product Weight (Kg) | 1.61 Kg |
| Other Features | Finger Print Security |
| Series | HP EliteBook |
Plz tell me your number
Ami nite cai ei Leptop ti
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with HP.
No location data available for this page.