Mirpur, Dhaka
Save 19%
৳34,000
৳ 27,500
-19%
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳27,500 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Brand | HP |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Core i5-8250U 8th generation |
| Processor Speed | 1.6 GHz up to 3.4 GHz |
| Chipset | Intel Chipset |
| Screen Size | 15.6'' LED Display |
| RAM | 16GB |
| Hard Disk | 512GB SSD |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics |
| Audio/Speaker | Dual Speaker, HP Audio Boost |
| Networking | Buuetooth / LAN / WiFi |
| Webcam | HD Web Camera |
| Card Reader | Yes |
| Battery | 3 Cells 36 Whrs Battery |
| Keyboard | Full-Size Chiclet Keyboard with Numeric Keypad |
| Software | Windows |
| Extra Slot | Extra RAM Slot |
| Product Weight (Kg) | 2.00 Kg |
| Series | HP Probook |
8GB RAM hobe
এটায় কি ssd এড করা যাবে??
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with HP.
No location data available for this page.