Mohammadpur, Dhaka
Save 14%
৳21,000
৳ 18,000
-14%
The lowest price of Dell in Bangladesh is ৳18,000 only. Buy Dell at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5 4th Generation |
| Processor Speed | Base Frequecy 1.70 GHz up to 2.70 GHz, 3M Cache |
| Screen Size | 12.5" Inch anti-glare HD Display |
| RAM | 8GB |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Built-in 2GB Graphics |
| Audio/Speaker | Stereo Speakers, Microphone |
| Networking | Integrated LAN, Wi-Fi, Bluetooth 802.11b/g/n |
| Webcam | HD Webcam |
| Card Reader | Multi-Card Reader |
| Battery | 4 Cell Battery |
| Keyboard | Standard |
| Software | Default OS |
| Product Weight (Kg) | 1.36Kg |
| Series | Dell Latitude |
Very nice
Thanks
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Dell.
No location data available for this page.