R
Kajem Al Koreshi
25 February 2023 12.10 PM
Overall
★★★★★
Like this One.
-6%
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Processor Type | Intel Core i5-6500 6th Generation |
| Processor Speed | Base Frequency 3.20 GHz up to 3.60 GHz, 6M Cache |
| Main Board | Intel Q270 Chipset |
| Monitor | Not including |
| RAM | 8GB DDR4 2666MHz |
| Hard Disk | 128GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel HD Graphics 630 |
| Networking | LAN / Ethernet |
| Keyboard | Dell Standard |
| Mouse | Dell Standard Optical |
| Casing | Dell Optiplex 5050 |
Like this One.
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Dell.
No location data available for this page.