Desktop PC Core i5 3rd Gen 8GB RAM 19" Monitor
Price in Bangladesh
৳12,850
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i5 3rd gen 8gb ram 19" monitor in Bangladesh is ৳12,850 only. Buy Desktop pc core i5 3rd gen 8gb ram 19" monitor at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 12,850
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-3470 Processor |
| Processor Speed | 3.20 GHz |
| Main Board | Gigabyte H61 |
| Monitor | HP 19" LED Monitor Used |
| RAM | 8GB DDR3 |
| Hard Disk | 1TB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | 4GB Build In On HD Board |
| Networking | 10/100/1000 |
| Keyboard | Hi Power |
| Mouse | HP USB |
| Casing | OVO Casing |
| Software | Windows |
📖 Overview
Desktop computer has Intel Core i5 3rd generation processor, Gigabyte H61 motherboard, 8GB DDR3 desktop computer RAM, 1TB HDD, OVO gaming looking casing, Hi Power keyboard, and HP USB mouse.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Core i5 3rd Gen 8GB RAM 19" Monitor and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★