Desktop Core 2 Duo 4GB RAM 17" Monitor PC
-4%
Price in Bangladesh
৳9,800
from 1 seller
The lowest price of Desktop core 2 duo 4gb ram 17" monitor pc in Bangladesh is ৳9,800 only. Buy Desktop core 2 duo 4gb ram 17" monitor pc at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 5%
৳10,300
৳ 9,800
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Processor Speed | 2.5 GHz Clock Speed |
| Main Board | H61M-K |
| Monitor | 17 Inch Monitor |
| RAM | 4GB DDR3 |
| Hard Disk | 12OGB SSD + 500GB SATA |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | Built-in 2GB Graphics |
| Audio / Speaker | Real Tech Audio |
| Networking | LAN / Ethernet |
| Keyboard | Standard USB Keyboard |
| Mouse | Standard USB Mouse |
| Casing | ATX Thermal Casing |
📖 Overview
Desktop PC has Intel core 2 duo processor, 4GB desktop RAM, 500GB HDD, 17-inch LED monitor, 500-Watt power supply, USB standard mouse and keyboard, ATX thermal casing.
Be the first to review
Share your experience with Desktop Core 2 Duo 4GB RAM 17" Monitor PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★