Desktop PC Dell Core 2 Duo 4GB RAM 500GB HDD
Price in Bangladesh
৳10,800
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc dell core 2 duo 4gb ram 500gb hdd in Bangladesh is ৳10,800 only. Buy Desktop pc dell core 2 duo 4gb ram 500gb hdd at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 10,800
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Processor Speed | 2.80 GHz |
| Main Board | Dell-41 |
| Monitor | Dell 19'' Full Fresh (Used) |
| RAM | 4GB DDR3 |
| Hard Disk | 500GB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | 2GB Build In On HD Board |
| Audio / Speaker | HD Audio |
| Networking | Wifi |
| Keyboard | Hi Power |
| Mouse | Dell |
| Casing | Dell |
| Software | Windows |
📖 Overview
The desktop computer has a Dell Core 2 Duo processor, a Dell-41 motherboard, 4 GB DDR3 RAM, 500GB hard disk drive storage capacity, a Hi Power Keyboard, a Dell 19'' Full Fresh monitor, and a 2GB Built-in HD Board Graphics Card.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Dell Core 2 Duo 4GB RAM 500GB HDD and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★