Desktop PC Core i5 2nd Gen Gigabyte H61 & 128GB SSD
Price in Bangladesh
৳9,800
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i5 2nd gen gigabyte h61 & 128gb ssd in Bangladesh is ৳9,800 only. Buy Desktop pc core i5 2nd gen gigabyte h61 & 128gb ssd at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 9,800
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5 2nd Gen |
| Processor Speed | 3.20 GHz |
| Main Board | Gigabyte H61 2 Gen |
| RAM | Adata 8GB DDR3 1600 BUS |
| Hard Disk | Target 128GB SSD |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | 4GB Graphics HD Built-in |
| Networking | Wi-Fi |
| Keyboard | Hi Power |
| Mouse | HP |
| Casing | OVO |
📖 Overview
This desktop PC arrives with an Intel Core i5 2nd generation processor with 3.20GHz processor speed, Gigabyte H61 2 Gen motherboard, 8GB RAM, 128GB SSD hard disk, 4GB HD graphics card, built-in optical drive, etc.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Core i5 2nd Gen Gigabyte H61 & 128GB SSD and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★