Desktop PC Core i7 10th Gen 16GB Ram 22" T22VF FHD LED
-3%
Price in Bangladesh
৳52,000
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i7 10th gen 16gb ram 22" t22vf fhd led in Bangladesh is ৳52,000 only. Buy Desktop pc core i7 10th gen 16gb ram 22" t22vf fhd led at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 4%
৳54,000
৳ 52,000
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i7-10700 Processor |
| Processor Speed | 16M Cache, up to 4.80 GHz |
| Main Board | Gigabyte H410M |
| Monitor | 21.5" Value Top T22VF FULL HD LED Monitor |
| RAM | 16GB DDR4 3200 Bus |
| Hard Disk | NVME 256GB HP Brand |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics 630 |
| Audio / Speaker | Realtek HD Audio |
| Networking | USB / LAN Port |
| Keyboard | USB Giga sonic |
| Mouse | USB Giga sonic |
| Casing | Gaming RGB ATX Casing |
📖 Overview
This Desktop PC arrives with an Intel core i7 10th generation processor, 22" T22VF FHD monitor, 16GB RAM, 256GB SSD, H-410M motherboard, USB keyboard & mouse, 630 UHD graphics card, HD audio, RGB ATX Casing, USB / LAN port, etc.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Core i7 10th Gen 16GB Ram 22" T22VF FHD LED and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★