Desktop PC i3 6th Gen HP 19" Monitor & H110M Mainboard
Price in Bangladesh
৳17,300
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc i3 6th gen hp 19" monitor & h110m mainboard in Bangladesh is ৳17,300 only. Buy Desktop pc i3 6th gen hp 19" monitor & h110m mainboard at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
৳ 17,300
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i3 6th Gen |
| Processor Speed | Up to 3.60GHz |
| Main Board | H110M |
| Monitor | HP 19-inch LED Monitor (Used) |
| RAM | 8GB DDR4 2666 BUS |
| Hard Disk | 512GB SATA |
| Disk Type | SSD |
| Keyboard | USB Standard |
| Mouse | USB Standard |
| Casing | ATX Casing with Power Supply |
📖 Overview
This Desktop PC arrives with an Intel Core i3 6th generation processor with an H110M motherboard. The PC also has an HP 19-inch used LED monitor, 8GB DDR4 2666 BUS RAM, 512GB SATA hard disk, a USB standard keyboard and mouse, and an ATX casing with power supply.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC i3 6th Gen HP 19" Monitor & H110M Mainboard and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★