R
somrat
14 February 2019 10.06 PM
Overall
★★★★★
vali na
-11%
No sellers currently available. Check back soon.
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i3-530 |
| Processor Speed | 3.06 GHz |
| Main Board | Intel Chipset H55 |
| Monitor | 17 Inch LED Apollo Monitor |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Hard Disk | 1TB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | 1GB Graphics Card |
| Audio / Speaker | On-Board |
| Networking | Gigabit LAN 10/ 100/ 100, RJ 45 Port |
| Keyboard | Black Cat USB Keyboard |
| Mouse | Black Cat USB Mouse |
| Modem | Supported 3G/ 4G |
| Casing | ATX Thermal Casing |
vali na
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Desktop PC Intel Core i3 1TB HDD 4GB RAM 17 Inch Monitor.
No location data available for this page.