Desktop PC Intel Core i7 2th Gen 22" Borderless Monitor
Price in Bangladesh
৳18,750
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc intel core i7 2th gen 22" borderless monitor in Bangladesh is ৳18,750 only. Buy Desktop pc intel core i7 2th gen 22" borderless monitor at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 18,750
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i7 2th Gen |
| Processor Speed | Up to 3.20GHz |
| Main Board | H61 Asus 3Gen |
| Monitor | Gigasonic 22inch LED Borderless HD brand new |
| RAM | 8GB DDR3,1600bus.Adata |
| Hard Disk | 128GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Built-in 4GB Graphics |
| Optical Drive | Yes |
| Audio / Speaker | Yes |
| Networking | Wi-Fi + Data |
| Keyboard | Gigasonic |
| Mouse | HP |
| Casing | OVO Casing |
| Software | Windows 10+11 Pro |
📖 Overview
This Desktop PC features Intel Core i7 2th Generation processor, up to 3.20GHz processor speed, H61 Asus 3Gen main board, Gigasonic 22-inch LED borderless HD brand new, 8GB DDR3,1600bus.Adata RAM, 128GB SSD Hard Disk, Built-in 4GB Graphics, Wi-Fi + Data networking, Gigasonic keyboard, HP mouse, and OVO casing.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Intel Core i7 2th Gen 22" Borderless Monitor and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★