Gaming PC Core i5 9th Gen 22" V22FHD 250GB SSD
-10%
Price in Bangladesh
৳29,000
from 1 seller
The lowest price of Gaming pc core i5 9th gen 22" v22fhd 250gb ssd in Bangladesh is ৳29,000 only. Buy Gaming pc core i5 9th gen 22" v22fhd 250gb ssd at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 10%
৳32,400
৳ 29,000
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-9400F 9th Generation |
| Processor Speed | 9M Cache, up to 4.10 GHz |
| Main Board | Intel Chip H-310M |
| Monitor | Value top T22VF 21.5" FHD LED monitor |
| RAM | 8GB DDR4 2400 Bus |
| Hard Disk | HP 250GB SSD |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics 630 |
| Audio / Speaker | Realtek High Definition Audio |
| Networking | LAN / Ethernet |
| Keyboard | Giga sonic |
| Mouse | Giga sonic |
| Modem | 3G/4G Modem Support |
| Casing | RGB Gaming Casing 3 Fan |
📖 Overview
This gaming desktop PC features an Intel Core i5-9400F 9th Generation processor, a H-310M main board, a top T22VF 21.5" FHD LED monitor, 8GB DDR4 RAM, HP 250GB SSD, Intel UHD Graphics 630 graphics card, optical drive, Realtek High Definition audio, Gigasonic keyboard and mouse, and RGB gaming casing.
Be the first to review
Share your experience with Gaming PC Core i5 9th Gen 22" V22FHD 250GB SSD and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★