HP 200 G4 Intel Core i5 12th Gen All In One PC
Price in Bangladesh
৳90,200
from 1 seller
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳90,200 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 1%
৳91,000
৳ 90,200
📋 HP Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Brand | HP |
| Desktop Type | All in One PC |
| Processor Type | Intel Core i5-1235U 12th Generation |
| Processor Speed | up to 4.4 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads |
| Monitor | 21.5" diagonal, FHD, IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Hard Disk | 512GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel Iris X Graphics |
| Audio / Speaker | Realtek ALC3247 codec |
| Networking | Wi-Fi Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac 2 x 2 Wi-Fi, Bluetooth 5 |
| Keyboard | HP 125 Wired |
| Mouse | HP 125 Wired |
| Software | Windows |
📖 Overview
HP 200 G4 is a All In One PC that is a powered by Intel Core i5 12th generation processor with maximum turbo frequency of 4.4 GHz. It has 8GB DDR4 3200MHz RAM and 512GB HDD storage capacity. This HP PC comes with 21.5" diagonal display that features full HD resolution, IPS panel, anti-glare, 250nits brightness, and 45% NTSC. This HP PC features 5MP pull-up webcam with integrated dual array digital microphone and 2 SODIMM memory slot.
Be the first to review
Share your experience with HP 200 G4 Intel Core i5 12th Gen All In One PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★