HP 280 Pro G9 MT Core i3 12th Gen Desktop PC
Price in Bangladesh
৳42,000
Compare Sellers
No sellers currently available. Check back soon.
📋 HP Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Brand | HP |
| Processor Type | Intel Core i3-12100 12th Generation |
| Processor Speed | 3.30 GHz to 4.30 GHz, 12M Cache |
| Main Board | Intel H670 Chipset |
| Monitor | Not Included |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD 770 Graphics |
| Optical Drive | DVD-RW Drive |
| Networking | RJ-45 Intel 802.11a / b / g / n / ac (2x2) Wi-Fi and Bluetooth 4.2 |
| Keyboard | HP USB Keyboard |
| Mouse | HP USB Mouse |
| Casing | HP |
| Software | Free-Dos |
📖 Overview
HP 280 Pro G9 MT desktop PC comes with an Intel Core i3-12100 12th generation processor. It has 4GB DDR4 RAM, 256GB SSD, an HP USB wired keyboard, and a mouse.
Be the first to review
Share your experience with HP 280 Pro G9 MT Core i3 12th Gen Desktop PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★