HP Envy 13-aq0011MS Core i5 8th Gen 13" Touch Display
Price in Bangladesh
৳39,999
from 1 seller
The lowest price of HP 13-aq0011MS in Bangladesh is ৳39,999 only. Buy HP 13-aq0011MS at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
৳ 39,999
📋 HP 13-aq0011MS Full Specification
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Model | ✅ 13-aq0011MS |
| Brand | HP |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-8265U 8th Gen |
| Processor Speed | Up To 3.90GHz |
| Chipset | Intel |
| Screen Size | 13.3" FHD (1920 x 1080p) Touch Display |
| RAM | 8GB DDR4 2400MHz |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics-4GB |
| Audio/Speaker | B&O, quad speakers |
| Webcam | HD Webcam |
| Keyboard | LED Backlit Available |
| Software | Windows |
| Series | HP Envy |
📖 Overview
This HP Envy 13-aq0011MS comes with some amazing features such as Intel Core i5-8265U 8th generation processor, Up To 3.90GHz turbo frequency, Intel chipset, 13.3" FHD (1920 x 1080p) IPS touch display, 8GB DDR4 2400MHz RAM, 256GB Solid State Drive, Intel UHD Graphics-4GB, B&O, quad speakers, HD webcam, windows operating system and LED backlit keyboard.
Be the first to review
Share your experience with HP Envy 13-aq0011MS Core i5 8th Gen 13" Touch Display and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★