Paba, Rajshahi
Save 12%
৳29,000
৳ 25,600
-11%
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳25,600 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 2 sellers available. Prices range up to ৳28,500 based on condition and warranty.
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Brand | HP |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-8250U 8th Generation |
| Processor Speed | Base Frequency 1.6GHz, up to 3.4GHz, 6MB Cache, 4 Cores, 8 Threads |
| Screen Size | 15.6" 4K Supported HD Display |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel HD Graphics |
| Audio/Speaker | Integrated Stereo Speakers |
| Networking | LAN, Wi-Fi, Bluetooth |
| Webcam | HD IR Webcam |
| Card Reader | Multi Format Card Reader |
| Battery | 3-Cell, 48 WHr Long Life Li-Ion Battery |
| Keyboard | Full-Size Chiclet Keyboard with Numeric Keypad |
| Software | Windows |
| Extra Slot | Extra RAM Slot |
| Dimensions (W x D x H) | 14.8 x 10.4 x 0.82 inch |
| Product Weight (Kg) | 2.1Kg |
| Series | HP Probook |
Excellent
Excellent
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with HP.
No location data available for this page.